Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTK

Kariéra

Hlavní účetní

Ekonomický úsek hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici hlavní účetní

Náplň práce:

  • samostatné účtování složitějších případů
  • účetní a daňová metodika, sledování změn v legislativě
  • příprava měsíčních účetních a ročních účetních i daňových závěrek
  • příprava na audit, spolupráce s auditory
  • komunikace s finančním úřadem

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • praxe samostatné účetní nebo praxe na pozici hlavní účetní alespoň 3 roky
  • znalost účetní a daňové problematiky
  • znalost MS Office, znalost ERP K2 výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • schopnost řídit menší kolektiv

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • penzijní připojištění
  • sociální příspěvek k nemocenské
  • práce na osobním rozvoji a vzdělávání či jazykové kursy

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Nabídky s osobním profilem či profesním životopisem prosím zasílejte do 11.2.2018
emailem na adresu olejnikova@ctk.cz.
Do předmětu zprávy uveďte: "hlavní účetní".

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody