Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKDatabáze


                Databáze

Mimořádně obsáhlý soubor faktografických informací. Široký tematický záběr. Průběžná aktualizace. Jednotné uživatelské prostředí Infobanky ČTK.

Databázové služby ČTK

Archiv slovního zpravodajství

Slovní zpravodajství ČTK v českém a anglickém jazyce od roku 1988.

ProFakta

Multimediální databáze profilů ČTK. Informace o ČR, zemích světa, organizacích, firmách, stavbách či sportech. Politické, ekonomické, historické či geografické údaje. Životopisy významných osobností z různých oborů lidské činnosti. Výhodou jsou pravdivost a ověřené informace, databáze je vhodná pro základní orientaci či plánování. Přehlednost, každodenní aktualizace. K dispozici je i PDF se stručným představením databáze ProFakta.

Fotoarchiv

Nejrozsáhlejší fotografická dokumentace české, slovenské i světové historie, kultury a společenského dění od začátku 20. století po současnost. Fotoarchiv ČTK patří k nejstarším a nejobsáhlejším v Evropě, nabízí největší výběr českých fotografií. Obsahuje i některé v evropském kontextu unikátní historické fotografie.

Prodata

Komplexní zdroj informací o tuzemských i zahraničních podnicích. Klíčové informace pro investory, analytiky, obchodníky s cennými papíry, marketingové pracovníky, novináře. Propojení na Obchodní věstník, výběr zpráv z tisku, zpráv a dokumentů ČTK, databáze firmy Bisnode Česká republika, a.s.

Mám zájem o vyzkoušení

Zaujala vás některá ze služeb? Máte o ni zájem, nebo k ní potřebujete
konkrétnější informace? Neváhejte nás kontaktovat, my se vám obratem ozveme.

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody