Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKInternetová reklama


                Internetová reklama

Možnost využít stránky zpravodajských serverů ČTK k inzerci jak na internetu, tak i v mobilních zařízeních. Možnost sponzorování vybraných sekcí zpravodajských serverů ČTK.

Produkty webové reklamy

Široká škála inzertních možností na zpravodajských serverech ČTK. Bannerová i textová reklama. České noviny.cz - reklamní prostor, který zasáhne přibližně 500 000 unikátních uživatelů měsíčně. Většina návštěvníků spadá do skupiny s hodnocením A, B a C. Výkonnost kampaní měřena nezávislým reklamním systémem. K dispozici většina standardizovaných reklamních formátů- od velkoformátových bannerů typu 990*200 až po hypertextové odkazy a PR články. Inzerci lze podpořit soutěží nebo online rozhovorem.

Podrobné informace o reklamě a ceník.

Produkty mobilní reklamy

Možnost inzerovat v mobilní verzi zpravodajských serverů ČTK a v mobilních aplikacích ČTK. Vysoká efektivita, přesné zacílení na uživatele. K dispozici jsou bannerové plochy i textové odkazy. Okamžitá reakce uživatele.
Proti standardním formám inzerce se vyznačuje vysokou účinností. Majitel mobilního telefonu má možnost na inzerci reagovat okamžitě. Výsledky této kampaně pak lze vidět bezprostředně.

Sponzoring

Možnost sponzoringu vybraných sekcí zpravodajských serverů ČTK. Můžete být partnerem přílohy k mistrovství světa, soutěží, a celé řady dalších. Sponzorování příloh je ideální formou pro propagaci značky. Lze jej úspěšně kombinovat s produktovým zacílením. Zahrnuje branding vybraných příloh či sekcí dle charakteru kampaně nebo přání zadavatele. Úzká spolupráce se zadavatelem. Barevná úprava příloh dle přání klienta. Možnost umístění libovolných reklamních bannerů a textů, uspořádání soutěží apod.

Mám zájem o informace

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody