Obsah kurzu

Kurz se skládá ze dvou bloků. První je zaměřen na předání zkušeností lektora. Účastníci během interaktivních cvičení odkryjí nedostatky verbálního i neverbálního projevu. Zaměříme se na postavení těla a práci s rukama. Natrénujeme oční kontakt a soustředíme se i na obsah prezentace. V druhé části budeme pracovat na odstranění nedostatků a celkovém posílení sebedůvěry během mluveného projevu.

Komu je kurz určen

Všem, kdo mají strach z prezentování. Necítí se v roli řečníka dobře. Mají problémy s tím, jak prezentaci začít a celkově ji poskládat. Lidem, pro které není prezentace každodenním chlebem. Prezentaci vnímají spíš jako nutnou povinnost než příjemné zpestření každodenní rutiny.

Cena

2500 Kč 3025 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

Kurz je půldenní, v době od 9 do 13 h.

Termín: bude upřesněn

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

Jan Weisser

Jan Weisser

Jan Weisser pracoval v ČTK jako tiskový mluvčí. Potkat se s ním můžete na konferencích, které rád moderuje, slavnostních večerech, kterými provází, nebo na vysokých školách, kde se studenty diskutuje o roli zpravodajské agentury v mediálním prostředí. Podílel se na vzniku několika sportovních webů. Jeho texty jste mohli číst na webu sport.cz. Svými konzultacemi pomáhá tvořit obsah pro soukromé weby. Zajímá vás, co dokáže udělat dobrý text a proč prezentace není PowerPoint, ale příběh? Pak přijďte na jeden z jeho kurzů.

Program

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1