Pro koho

Kurz je určen všem, kdo chtějí poznat práci fotoreportérů a televizních kameramanů ve zpravodajství, aby si s nimi při vlastní práci lépe porozuměli.

Seminář je zaměřen na objasnění problematiky práce obrazových medií v prostředí public relations. Konkrétně akcí typu tisková beseda, prezentace, podpis smlouvy, vyznamenání a předávání cen, setkání významných osobností, sjezd zájmových sdružení, volby, sportovní akce atp.

Lektor absolvoval za téměř tři desetiletí kariéry agenturního fotoreportéra stovky akcí tohoto typu u nás i v zahraničí. K organizaci kurzu byl inspirován zkušenostmi s PR pracovníky, jejichž dobrá vůle na straně jedné, ale jistá nezkušenost na straně druhé mohou někdy vést ke kontraproduktivním výsledkům.

Na příkladech lektor vysvětlí, jakých chyb se PR často dopouští a čím komplikuje práci sobě i mediálním pracovníkům. Seminář je zaměřen hlavně na technickou a organizační oblast související s obrazovými médii. Pozornost je věnována také výtvarnému aspektu.

Cena

4500 Kč 5445 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

Kurz je jednodenní. V době od 9 do 15 h. Od 12 do 13 h je přestávka na oběd, který je v ceně kurzu.

Termín: bude upřesněn

Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudete moci školení zúčastnit, dejte nám to prosím vědět nejpozději tři dny předem a my vám vrátíme vaši platbu nebo vás přesuneme na jiný termín. Později už to bohužel nebude možné.

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

Michal Doležal

Michal Doležal

Téměř tří desítky let praxe v oboru, široký tematický záběr: desetkrát MS světa v hokeji, olympijské hry, MS a ME ve fotbale, vrcholná setkání předních světových politiků a ekonomů, ocenění soutěže Czech Press Photo, lektorská činnost. (ukázka fotografií)

Program

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1