Infobanka

Akademie ČTK

Mediální školicí centrum


Jak se zbavit strachu z prezentování

Už je to tady. Zase nějaká prezentace. Svíravý pocit v žaludku střídají obavy z programu PowerPoint. Prezentace ale není PowerPoint. Prezentace je příběh, který vyprávím posluchačům. Příběh, který posluchači společně s vámi tvoří. Pokud si lámete hlavu s tím, jak prezentaci vytvořit, jak se zbavit nervozity a jak prezentovat nejenom bez obav, ale s nadšením, pak je kurz určen právě vám.

Obsah kurzu

Kurz se skládá ze dvou bloků. Dopolední blok je zaměřen na předání zkušeností lektora. Účastníci během interaktivních cvičení odkryjí nedostatky verbálního i neverbálního projevu. Zaměříme se na postavení těla a práci s rukama. Natrénujeme oční kontakt a soustředíme se i na obsah prezentace. V odpolední části budeme pracovat na odstranění nedostatků a celkovém posílení sebedůvěry během mluveného projevu.


Kontaktujte nás

Komu je kurz určen

Všem, kdo mají strach z prezentování. Necítí se v roli řečníka dobře. Mají problémy s tím, jak prezentaci začít a celkově ji poskládat. Lidem, pro které není prezentace každodenním chlebem. Prezentaci vnímají spíš jako nutnou povinnost než příjemné zpestření každodenní rutiny.

Lektor:

Jan Weisser

Cena

3 600 Kč (4 356 Kč vč. DPH)

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

V době od 9 do 15 h. Od 12 do 13 h je přestávka na oběd, který je v ceně kurzu.

Přihláška

Akademie ČTK - kontakt

Opletalova 5-7
110 00  Praha 1
tel. +420 222 098 201
email: akademie@ctk.cz

Termíny kurzů