Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKKariéra

Vývojář webových aplikací

Hledáme kolegu či kolegyni do malého týmu, vyvíjejícího a udržujícího aplikace pro klienty i interní využití. Předpokladem je alespoň základní znalost principů programování v javascriptu, výhodou je znalost javascriptových knihoven a dalších souvisejících technologií.

Nabízíme zajímavou a samostatnou práci ve stabilní firmě v příjemném prostředí v centru Prahy, odpovídající odměnu, možnosti dalšího vzdělávání, benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění) a časovou flexibilitu.
Práce je vhodná i pro absolventy, případné proškolení zajistíme.
Možnost práce na plný, nebo zkrácený úvazek, případně i formou částečné homeoffice.
Předpokladem je spolehlivost, pečlivost a chuť se dále učit a rozvíjet.

Nabídky s osobním profilem či profesním životopisem prosím zasílejte emailem na adresu uit-vedeni@ctk.cz.


Redaktor-překladatel

Hledáme redaktora-překladatele do redakce, která poskytuje zpravodajství o České republice v anglickém jazyce.

Dvojsměnný provoz s víkendovými službami.
Podmínkou je výborná znalost anglického jazyka písmem, zájem o politické dění a ekonomiku.
Nabídky s přiloženým životopisem, trvalou a případně přechodnou adresou, kontakty na sebe a se jmény a kontakty tří osob, od kterých můžeme v případě potřeby získat na Vás reference, nám zašlete do 20.9.2018 na e-mail sekr@mail.ctk.cz.

Fotoeditor

Redakce fotozpravodajství ČTK hledá fotoeditora na plný úvazek.

Požadujeme praxi v médiích, fotografických agenturách nebo fotobankách, výbornou znalost ČJ a dobrou znalost AJ, znalost práce s Adobe Photoshop nebo obdobnými profesionálními programy pro úpravu fotografií, VŠ vzdělání, všeobecný přehled o politickém, ekonomickém, kulturním a sportovním dění, ochotu pracovat na směny, o víkendech a o svátcích, organizační schopnosti.
Nabízíme pracovní poměr v solidní společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, dovolenou pět týdnů, příspěvek na vzdělání.

Nabídky se stručným životopisem a třemi referencemi (kontakty na osoby, které reference poskytnou) pošlete do 21. září 2018 na email sekr@mail.ctk.cz.


Redaktor do zahraniční redakce

Zahraniční redakce ČTK hledá redaktora na plný úvazek.
Vedle výborné češtiny je podmínkou angličtina a znalost dalšího světového jazyka, každý další jazyk je vítaný.
Nezbytné jsou flexibilita, všeobecný přehled o světovém dění a VŠ vzdělání.
Nabídky se stručným životopisem a třemi referencemi (kontakty na osoby, které reference poskytnou) pošlete do 17. září 2018 na email sekr@mail.ctk.cz.


Dohled IT systémů a podpora uživatelů

Hledáme kolegyni nebo kolegu do týmu zajišťujícího dohled provozu IT systémů.
Náplní práce je sledování síťové infrastruktury a provozu serverů s aplikacemi využívanými interními i externími uživateli, detekci, evidenci a hlášení poruch a poskytování informací uživatelům. Jedná se o práci v malém kolektivu, na plný nebo částečný úvazek ve směnách podle rozpisu, po zapracování zčásti v nočních a víkendových směnách (12h). Práce je vhodná i pro studenty nebo důchodce.
Nabízíme plat podle odpracovaných hodin plus příplatky za noční a víkendové směny a odměny, možnosti dalšího vzdělávání a postupu na další pozice v rámci IT, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy, benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění. Požadujeme spolehlivost, pečlivost a základní znalosti IT (Windows, Linux).
Nabídky s osobním profilem či profesním životopisem prosím zasílejte emailem na adresuuit-vedeni@ctk.cz.

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody