Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKNewsMarket ČTK


        NewsMarket ČTK

Rychlé aktuální zprávy do 150 znaků podle vlastního výběru do vašeho e-mailu nebo sms. Vyberte si je ve webové samoobsluze. Více zde www.newsmarket.cz.

Popis služby


ČTK od 1.2.2017 službu NewsMarket neposkytuje.


NewsMarket ČTK je moderní profesionální služba nabízející komukoliv rychlé a stručné zprávy podle vlastního výběru. Zprávy se rozesílají jako SMS nebo e-maily.

Kdokoli si může službu jednoduše aktivovat a sám podle svého zájmu a svých preferencí si ji nastavit. Headline, tedy zprávu o události, která odpovídá nastavenému výběru, obdrží ve stejném okamžiku, kdy ji ČTK vydá ve svém zpravodajském servisu, což bývá zpravidla bezprostředně poté, kdy se událost stala. K aktivaci a nastavení služby i k její úhradě slouží webové rozhraní.

Agentura ČTK neustále sleduje dění doma i ve světě, v ekonomice, kultuře, politice či sportu. První, nejrychlejší informací z každé události je vždy krátká zpráva do 150 znaků zaznamenávající hlavní sdělení. Právě tyto stručné a výstižné headliny pak přicházejí do Vaší elektronické poštovní schránky nebo mobilního telefonu.

Sami si můžete přesně vybrat, jaké okruhy zpravodajství, jaká témata, jaké události Vás zajímají - konkrétní sportovní disciplínu, hospodářské odvětví, společenskou problematiku; můžete zadat i libovolný text - jméno, klíčová slova, firmu, instituci – či míru důležitosti informace. Uložených dotazů můžete mít až sto zároveň.

Služba je jedinečná díky možnosti podrobného nastavení - uživatel si například nastaví, že jej zajímají opravdu ty nejdůležitější zprávy ze všech oblastí a dále potom podrobné informace z okruhu svých zájmů. Podmínky nastavení lze široce kombinovat a průběžně upravovat, takže každý může dostávat jen takové zprávy, které ho skutečně zajímají.

Získáte

 • čas - díky vašemu vlastnímu výběru zpráv
 • kvalitu - jen seriózní a ověřené krátké zprávy
 • přehled - velmi rychlou orientaci v aktuálním dění

Každý si může přesně nastavit a vyzkoušet pravidlo, podle něhož bude zprávy dostávat.

K úhradě se využívá předplacený kredit. Platit lze kartou, bankovním převodem nebo prostřednictvím SMS. Při odběru headlinů e-mailem dostane každý nově zaregistrovaný zákazník zdarma 10 jednotek na svůj kreditní účet, aby si mohl své dotazy vyladit.

Cena jednoho headlinu odeslaného na e-mail je 1,- Kč, cena za SMS je 2,- Kč, protože se musí uhradit transmisní náklady mobilních operátorů.

Všichni nově zaregistrovaní dostávají zdarma kredit 10 jednotek.

Jdi na NewsMarket.cz

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody