Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKOnline služby


                Online služby

Zpravodajství pro weby, SMS a MMS zprávy, dodávka dat, služby pro informační panely.

Multimediální zpravodajství pro internetové servery. Zpravodajství na klíč. Bez nutnosti zaměstnávat vlastní redakci. Informační služby pro mobilní operátory a jejich zákazníky v podobě SMS a MMS servisu. Obsah pro nové druhy komunikace - informační panely ve veřejných prostorách. Možnost inzerovat na zpravodajských serverech ČTK.
ČTK denně zpracovává zhruba 500 agenturních zpráv do formy vhodné pro producenty webových serverů či klienty mobilních operátorů.

Kontaktujte nás

Zpravodajství pro weby

Aktuální a seriózní obsah. Vše od textů přes fotografie až po videoreportáže. Rychle, spolehlivě, na míru. Výběr z přibližně 500 zpráv ČTK denně. Data dodáváme dle vašich potřeb.

SMS a MMS zpravodajství

Možnost objednat SMS a MMS zpravodajství ČTK prostřednictvím mobilního operátora. Široký tematický záběr od politiky až po sportovní výsledky. V nabídce je 25 SMS a 20 MMS tematických balíčků. Žádné smlouvy, vyúčtování přímo u operátora.

Zpravodajství do mobilu formou SMS a MMS lze objednat pouhým zasláním objednací SMS s kódem vybraného typu zpravodajství na číslo příslušného operátora. Další možností je objednávka přes webový portál operátora. Příjem SMS zpravodajství podporují všechny používané typy mobilních telefonů. Obsahuje zprávy z domova, ze světa, sportu, regionální zpravodajství, kulturu, film, počasí, zajímavosti a v neposlední řadě oborové zpravodajství.

Podrobné informace s nabídkou aktuálních tematických balíčků a návodem na objednání.

Služby pro informační panely

Obsah pro informační panely do restaurací, dopravních prostředků, obchodních domů jako doplněk obsahu provozovatele. Výběr vhodných zpráv dle tématu, regionu. Zprávy mohou být doplněny o foto a video. Kromě češtiny také v angličtině. Formát podle vašich potřeb.

Informační panely, ať už v podobě textové (dopravní prostředky, hotely, kongresová centra), světelné grafické (obchodní domy, informace pro zákazníky, návštěvníky, výsledkové tabule) nebo elektromagnetické (odjezdové haly, sportovní stadiony, čerpací stanice), jsou vhodným médiem pro aktuální zprávy jakéhokoli druhu. Vhodnými zprávami zaujmete, získáte pozornost.

Doručování dat - sportovní výsledky

Kompletní výsledky olympiády, fotbalu, hokeje, sportovní statistiky. Program, on-line výsledky, hráčské statistiky a další údaje doručujeme v podobě xml souborů pro další zpracování a nebo jako tzv. widget – interaktivní mini-aplikaci vkládanou rovnou do webové stránky. Aktuální zprávy v reálném čase z ověřeného zdroje.

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody