Infobanka, Fotobanka, Videobanka

pomocí libovolného internetového prohlížeče. Přístup ke všem uloženým informacím s využitím účinného fulltextového hledání, v případě Infobanky i v několika databázích zároveň.

Pronajaté linky

zpravodajství lze přenášet i po pevných datových okruzích.

Protokol FTP

všechny druhy zpravodajství lze na server zákazníka přenášet protokolem ftp přes internet, případně pronajatým datovým okruhem. Možnost zvolit vlastní aktivní přístup na server ČTK.

E-mail servis ČTK

možnost zasílání vybraných informací firmám z aktuálního zpravodajství ČTK elektronickou poštou. Na základě požadavku připraven rešeršní dotaz, který automaticky vyhledává nejnovější zprávy odpovídající požadavkům klienta. Vybrané informace odesílány ve stanovených pravidelných intervalech (např. každou hodinu, 1x denně), nebo online po jednotlivých zprávách na určenou e-mailovou adresu.

SMS A MMS služby

vybrané zkrácené zprávy ČTK lze ve formě SMS a MMS dostávat přímo na mobilní telefon. Stručné a rychlé základní informace o události kdekoli v dosahu signálu jednotlivých operátorů.

Jiné způsoby dodávání

ČTK připravena vyřešit všechny individuální požadavky. Zpravodajství možno dodat libovolným způsobem podle potřeb zákazníků.

Máte o službu zájem?
Nebo si ji chcete jenom vyzkoušet?

Obchodní oddělení ČTK

+420 222 098 263
obchodni@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1