Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKSlovní zpravodajství


                Slovní zpravodajství

Informace z domova a ze světa. Spolehlivě, rychle, objektivně. Srozumitelně a v souvislostech. Široký tematický záběr. Významné události, přehledy, zajímavosti. Víme, co se právě stalo, co se děje, co se stane.

Produkty slovního zpravodajství

Všeobecné zpravodajství

Denně více než 200 zpráv z domova i ze světa. Nepřetržitě 24 hodin denně 365 dní v roce. Většina je doprovázena multimediálním zpravodajstvím – foto, zvuk, video, infografika.

Sportovní zpravodajství

Denně v průměru 130 aktuálních zpráv z různých sportovních odvětví. Výsledky důležitých zápasů a soutěží. Součástí produkce jsou informace o ekonomických aspektech dění ve sportu.

Ekonomické zpravodajství

Denně přibližně 100 nejdůležitějších zpráv o české a zahraniční ekonomice. Široký záběr od vývoje na burzách přes ceny důležitých komodit až po telekomunikace, cestovní ruch, internet, reklamu a média. Dění ve firmách i vývoj v jednotlivých podnikatelských oborech.

Headline servis ČTK

Nejrychlejší zpravodajství na trhu. Krátké zprávy přímo od reportérů ČTK v terénu. Stručné informace o nejvýše 144 znacích vystihující obsah událostí. Servis je určený pro média, státní správu, PR agentury, firmy a každého, kdo chce mít aktuální přehled o všem podstatném.

Magazínový výběr

Denně až 40 zpráv ze světa zábavy a životního stylu. Zprávy o filmu, populární hudbě, módě, trendech, životním stylu, gastronomii, životě známých osobností, zajímavostech a kuriozitách.

Zpravodajství v angličtině

Denně kolem 50 aktuálních zpráv z České republiky a ze Slovenska. Průběžné sledování významných událostí v politice, ekonomice, kultuře a sportu. Kromě aktualit také profilové materiály se souvislostmi.

Mám zájem o vyzkoušení

Zaujala vás některá ze služeb? Máte o ni zájem, nebo k ní potřebujete
konkrétnější informace? Neváhejte nás kontaktovat, my se vám obratem ozveme.

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody