Četkast: Podcast o zajímavostech ze zpravodajství ČTK

Četkast - to je zpravodajský podcast ČTK dostupný v aplikacích Spotify, Apple Podcast, Google Podcasts a Lecton.

Audiopřehled zajímavostí ze zpravodajství národní tiskové agentury připravuje redakce ČTK v pražském audiostudiu v Opletalově 5. Nové epizody vychází vždy v pátek.

V Četkastu se zaměřujeme na nadčasové zprávy a zajímavosti z domova i zahraničí. Moderátorky a moderátoři mají z čeho vybírat - denně vyjde v ČTK 450 až 500 zpráv.

Novinky z Četkastu:
Neplodných párů ve společnosti přibývá. Bez pomoci doktorů už v dnešní době neotěhotní přibližně čtvrtina žen. O umělém oplodnění, příčinách neplodnosti a náhradním mateřství mluvil v Četkastu ředitel kliniky reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín David Rumpík. Vysvětlil, proč je problém rostoucí věk matek a jak se dá zajistit co největší šance na přirozené početí. Zavzpomínal také na první umělé oplodnění v Československu a první "dítě ze zkumavky", které letos oslavilo 40 let. Podcast vznikl ve spolupráci se studentkami Žurnalistiky na FSV UK.

Poslouchat na Apple Podcasts:

Poslouchat na Spotify:

Poslech v jiných aplikacích:
Pokud chcete Četkast poslouchat také v jiných aplikacích a na jiných zařízeních, můžete využít tento odkaz: https://www.ctk.cz/rss/cetkast.php.