Kontakty

ČESKÁ TISKOVÁ KANCELÁŘ

Opletalova 5/7, Praha 1, 111 44

222 098 111
ctk@ctk.cz

Úseky ČTK

Redakce ČTK

222 098 111
ctk@ctk.cz

Obchodní oddělení

222 098 263
obchodni@ctk.cz

Rada ČTK

222 098 336
radactk@ctk.cz

Technická podpora

222 098 262 - hotline
operator@ctk.cz

Kontaktní formulář

Jsme vám nablízku

České Budějovice

Piaristická 2
370 01 České Budějovice

386 360 330
cbudejovice@ctk.cz

Plzeň

Sedláčkova 16
301 72 Plzeň

377 223 932
plzen@ctk.cz

Karlovy Vary

Moskevská 94
360 21 Karlovy Vary

353 234 498
kvary@ctk.cz

Ústí nad Labem

Velká Hradební 484/2
Ústí nad Labem

222 098 856
usti@ctk.cz

Liberec

Malé nám. 1
460 01 Liberec

485 108 238
liberec@ctk.cz

Hradec Králové

Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové

495 523 741
hkralove@ctk.cz

Brno

Beethovenova 4
602 00 Brno

542 213 095
brno@ctk.cz

Zlín

Osvoboditelů 187
761 53 Zlín

577 214 733
zlin@ctk.cz

Olomouc

Univerzitní 7/224
771 00 Olomouc

585 413 341
olomouc@ctk.cz

Pardubice

Masarykovo nám. 1544
530 00 Pardubice

466 530 582
pardubice@ctk.cz

Ostrava

Doktora Šmerala 6
702 00 Ostrava

596 120 631
ostrava@ctk.cz

Jihlava

U Kasáren 2
586 01 Jihlava

567 301 041
jihlava@ctk.cz

Středočeský kraj
Praha

Opletalova 5
111 44 Praha 1

222 098 856
stredocesky@ctk.cz

Fakturační údaje

Česká tisková kancelář
Opletalova 5-7, 111 44 Praha 1
IČ: 47115068, DIČ: CZ47115068

BANKOVNÍ SPOJENÍ
UniCredit Bank
350814004/2700
SWIFT: BACXCZPP
IBAN: CZ0927000000000350814004

ČTK je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 7583
právní forma: organizace zřízená zákonem č. 517/92 Sb. veřejnoprávní