Den otevřených dveří 2019

Redakční sál ČTK. Rok 2019

Národní tisková agentura ČTK podruhé ve své stojednaleté historii otevírá dveře pro veřejnost. Přijďte se podívat, jak se tvoří a distribuuje nejspolehlivější, nejrychlejší, především pak nezávislé zpravodajství.

Brány ČTK budou otevřeny 16. listopadu 2019 od 08:30 do 16:00, poslední návštěvníky vpustíme do budovy v 15:30.

Vstup je zdarma.

ČTK najdete v Opletalově ulici č. 5, kousek od Václavského náměstí. Vchod pasáží, kde se o Vás postarají hostesky a kde dostanete všechny potřebné informace k prohlídce. Maximálně dvacetičlenné skupinky budou s průvodcem odcházet na návštěvnický okruh každých deset minut.

Zájemci si budou moci prohlédnout historické fotografie, zprávy a videa, technologické pomůcky novinářů včetně starých fotoaparátů a dálnopisů. Všichni se podívají do newsroomu a budou svědky přípravy reálného zpravodajství z oslav výročí 17. listopadu. Odpoledne můžete přímo v redakci sledovat i zpravodajské krytí demonstrace na pražské Letné.

Prosíme návštěvníky, aby si vzali jen malá zavazadla, velká budou muset odložit v šatně, kde bude možné zaparkovat i dětské kočárky.

Těšíme se na Vás!
Tým ČTK

* ČTK si vyhrazuje právo nevpustit do budovy osoby nevhodně oblečené, v podnapilém stavu nebo pod vlivem jiných návykových látek.