Aktuální nepřetržité zpravodajství o koronaviru

Tato služba je předplatitelům k dispozici do konce května. Měsíční předplatné bylo možné objednat či prodloužit nejpozději 30. dubna 2020.

ČTK nabízí velké množství dalších informačních služeb a výběrů z aktuálního zpravodajského servisu, včetně individuálního nastavení pro Vaše specifické potřeby. Dotazy rádi zodpovíme na obchodni@ctk.cz.


Komu je zpravodajství především určeno?

Zaměstnavatelům, veřejné správě, rodičům, školám, personálním referentům, hoteliérům, dopravcům, sportovním nebo kulturním manažerům a každému, kdo chce mít rychlé a seriózní informace o aktuálním vývoji situace.


Klíčové přednosti

  • průběžné (24/7) zprávy tiskové agentury ČTK k dispozici kdykoli a odkudkoli
  • z domova i ze světa za uplynulých 24 hodin
  • pouze týkající se tématu koronavirus (denně asi sto zpráv)
  • ověřené, podložené označenými zdroji, založené na faktech
  • jednoduchý přístup z webu či mobilu
  • cena 242 Kč za měsíc (včetně DPH)

Jak se přihlásit?

Ve formuláři níže vyplňte jméno/název firmy, e-mailovou adresu a případně pole pro zaslání daňového dokladu, pokud ho vyžadujete. Na zadaný e-mail vám v pracovních dnech v době od 8:00 do 16:00 zašleme uživatelské jméno a heslo, číslo bankovního spojení a variabilní symbol.

Ve formuláři je třeba vyznačit souhlas s licenčními podmínkami, tedy zejména s tím, že získané informace budou užity jen pro vlastní potřebu. Tato licence neopravňuje k dalšímu veřejnému šíření zpráv (např. v médiích či dalším rozesíláním). Po přihlášení můžete začít sledovat zpravodajství okamžitě.


Cena a platební podmínky

Služba stojí 200 Kč na měsíc; k této ceně připočítáváme 42 Kč DPH. Platba je možná pouze bankovním převodem (nezapomeňte zadat zaslaný variabilní symbol). Pokud platba nepřijde do tří dnů od zaslání přístupových kódů, přístup se automaticky zablokuje.

Pokud zájem o službu překročí kapacitní možnosti, ČTK poskytování dalších přístupů pozastaví.

Jak to vypadá?

Kontakt:

obchodní oddělení ČTK: obchodni@ctk.cz; +420 222 098 263
technická podpora ČTK: podpora@ctk.cz; +420 222 098 262

Službu poskytuje:
Česká tisková kancelář
Opletalova 5, Praha 1, 11144