Kurz je určen pokročilým uživatelům, kteří už umějí ovládat svůj twitterový profil. Naučíme se vymyslet strategii a ediční plán, psát příspěvky, užívat správný jazyk, vhodně formulovat slova, užívat správně emojis, označovat vlákna. Naučíme se používat pokročilé nástroje, plánování a analytiku. Zároveň probudíme i vaši kreativitu. V kurzu totiž budeme pracovat s fiktivní společností, která organizuje společenské akce v malém městě. Frekventanti kurzu budou mít za úkol přijít s tou nejlepší strategií, co a jak má taková společnost psát na Twitter. Všechny poznatky pak mohou okamžitě použít ve své praxi.

Komu je kurz určen:

Vhodný je pro každého, kdo se stará o firemní sociální sítě nebo zlepšuje svou vlastní propagaci na nich. Ideální účastník webináře je marketér nebo tiskový mluvčí, hodí se ale i pro manažery, novináře, kulturní pracovníky, lidi z vládních i nevládních organizací i soukromníky.

Cena

2500 Kč 3025 Kč vč. DPH

Kde

Kurz je prezenční, koná se v učebně Akademie ČTK, v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

Kurz je půldenní, od 9:00 do 12:00

Termín: 29.11.2022

Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudete moci školení zúčastnit, dejte nám to prosím vědět nejpozději tři dny předem a my vám vrátíme vaši platbu nebo vás přesuneme na jiný termín. Později už to bohužel nebude možné.

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

Jiří Bulan

Jiří Bulan

Jiří Bulan je konzultant a publicista v oboru digitalizace a bezpečnosti. Zaměřuje se digitální identitu, sociální sítě a kryptografické čipy. Tweetuje, podcastuje a běhá pro radost. Více o něm na jiribulan.cz/bio.

Program

Na kurzu se naučíte:
  • Strategie na Twitteru
  • Jazyk a formulace krátkých sdělení
  • Vlákna
  • Plánování a analytika
  • Praktická cvičení

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1