KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Twitter je výborný komunikační prostředek úřadů, firem i jednotlivců. Jak ho správně používat, jak na něm komunikovat, k čemu se hodí a k čemu ne, jak používat hashtagy nebo zavináče, k čemu jsou záložky a seznamy a mnoho dalších užitečných věcí se dozvíte na novém mediálním webináři Akademie ČTK.

Tweety coby textové příspěvky dlouhé maximálně 280 znaků nabízejí neomezené možnosti ke komunikaci se světem. Můžete přes ně navazovat nové kontakty, propagovat značku, informovat o novinkách. Hodí se pro rychlou firemní komunikaci i „pokec“ s přáteli. Sdílí se přes ně fotografie, grafy i videa. Twitter má jiná pravidla než Facebook, Instagram nebo jiné sociální sítě. Na kurzu vás naučíme, jak s ním pracovat, aby se stal vaší každodenní libůstkou a ne noční můrou.

Kurz je určen začátečníkům, kteří si právě založili profil na Twitteru. Naučíme se základní pravidla a ovládat jednotlivé prvky na webu i v aplikaci. Vhodný je pro každého, kdo se bude starat o firemní sociální sítě nebo zlepšuje svou vlastní propagaci na nich. Ideální účastník webináře je marketér nebo tiskový mluvčí, hodí se ale i pro manažery, novináře, kulturní pracovníky, lidi z vládních i nevládních organizací i soukromníky.

Cena

2500 Kč 3025 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v učebně Akademie ČTK, Opletalova 5, Praha 1.

Kdy

Kurz je půldenní, od 9:00 do 12:00

Termín: 31.08.2022

Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudete moci školení zúčastnit, dejte nám to prosím vědět nejpozději tři dny předem a my vám vrátíme vaši platbu nebo vás přesuneme na jiný termín. Později už to bohužel nebude možné.

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

Jiří Bulan

Jiří Bulan

Jiří Bulan je konzultant a publicista v oboru digitalizace a bezpečnosti. Zaměřuje se digitální identitu, sociální sítě a kryptografické čipy. Tweetuje, podcastuje a běhá pro radost. Více o něm na jiribulan.cz/bio.

Program

Na webináři se naučíte:
  • Co je Twitter a k čemu ho správně používat
  • K čemu se naopak Twitter nehodí
  • Jak oddělit pracovní a soukromou komunikaci
  • Interakce s uživateli, etiketa
  • Nástroje pro správu více Twitter účtů
  • Tvorba příspěvků, využití fotografií, videa, audia
  • Příklady z praxe -dobré i odstrašující

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1