Pro koho

Každý den jsou novináři zasypáváni stovkami zpráv od desítek tiskových mluvčí, PR specialistů a marketérů. Dost jich končí v koši. Naučíme vás, jak správně postupovat, aby se vaše sdělení prosadila a získala mediální prostor. Řekneme vám, jak to udělat, aby si novinář vašich zpráv nejenom všiml, ale aby s nimi i aktivně pracoval.

Kurz trvá jeden den a je pro určen všem, kdo chtějí vítězit a být úspěšní v mediální komunikaci. Účastníky mohou být vedoucí pracovníci, kteří chtějí zlepšit své komunikační dovednosti, pracovníci tiskových oddělení a vnějších vztahů jak státní správy, tak komerčních firem, začínající tiskoví mluvčí, PR pracovníci a všichni ti, kdo mají cíl efektivněji mediálně fungovat.

Naučíme vás přemýšlet o komunikaci. Řekneme vám, jak to udělat, aby si novinář vašich zpráv nejenom všiml, ale aby s nimi i aktivně pracoval. Zaměříme se i na to, jak informace správně prezentovat, jak dát komunikaci obsah, jak se naučit pracovat se zpětnou vazbou a zlepšovat se.

Cena

3000 Kč 3630 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v aplikaci Zoom.us.

Kdy

Kurz je jednodenní. V době od 9 do 15 h. Od 12 do 13 h je přestávka na oběd.

Termín: 02.06.2021

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

MgA. Martin Ayrer

MgA. Martin Ayrer

Zabývá se specifiky mediální, marketingové i PR komunikace. Vystudoval Literární akademii Josefa Škvoreckého, obor Mediální komunikace a Tvůrčí psaní. Působil jako redaktor ČTK a TV Nova. Reklamní kampaně plánoval v mediální agentuře PHD. Pracoval v politickém marketingu na pozicích tiskového mluvčího politické strany, tiskového mluvčího ministerstva a tiskového mluvčího vlády. Nyní pracuje na Univerzitě Karlově v oblasti strategické komunikace.

Program

Seznámíte se s tím, jak prosadit komunikační sdělení do médií, jak postavit na nohy svůj komunikační tým, jak připravit komunikační plán, napsat správně avízo, tiskovou zprávu a zajistit tiskovou konferenci.

Díky praktickým cvičením si osvojíte správné postupy při psaní titulků i mediálně atraktivních PR textů. Dozvíte se, jak být o krok vepředu před konkurencí. Lektorem kurzu je bývalý mluvčí vlády ČR, novinář a marketingový specialista.

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1