Komu je kurz určen

Seminář je zaměřený na rozvoj a zlepšení komunikačních dovedností a postupů při vystupování na veřejnosti, tiskových konferencích, před kamerou, mikrofonem, při jednání s kolegy, partnery i klienty. Je důležitý pro všechny, kteří si chtějí zlepšit komunikační techniky, začít správně používat řeč těla a zlepšit si vyjadřovací schopnosti, výslovnost i obsah řeči.

V semináři se dozvíte, jak důležitá je neverbální komunikace, jak pracovat s emocemi, jak zvládnout trému i to, jak se připravovat na vystupování na veřejnosti. Pomocí praktických cvičení si osvojíte techniky a postupy, kterými zlepšíte svoji komunikaci.

Cena

3900 Kč 4719 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

Kurz je jednodenní, od 9:00 do 15:00, od 12:00 do 13:00 je přestávka na studený oběd, který je v ceně kurzu.

Termín: 27.09.2022

Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudete moci školení zúčastnit, dejte nám to prosím vědět nejpozději tři dny předem a my vám vrátíme vaši platbu nebo vás přesuneme na jiný termín. Později už to bohužel nebude možné.

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

PhDr. Václav Bálek

PhDr. Václav Bálek

Václav Bálek je bývalý novinář, který se více než 24 let pohybuje v oblasti public relations a marketingové komunikace. Má zkušenost s interní i externí komunikací, sponzoringem, eventovou produkcí, ale také krizovou komunikací. Přes dvě desítky let strávil ve velkých korporacích, kde mj. zastával i roli mluvčího. Mezi jeho poslední zkušenosti patří 11leté vedení týmu externí a interní komunikace pojišťovny Allianz. V roce 2019 se stal nejlepším mluvčím České republiky v soukromém sektoru. V současnosti pracuje jako komunikační profesionál, mediální konzultant a trenér mediálních dovedností.

Program

  • Jak a proč komunikace rozhoduje o vašem úspěchu
  • Neverbální komunikace – první dojem, vzhled, řeč těla, umění naslouchat
  • Rétorika – jak se rozmlouvat, jak správně dýchat, trénink výslovnosti a vyjadřování
  • Prezentace na veřejnosti – jak se na ni připravit, jak zvládat trému, jak prezentovat, mluvit, přednášet
  • Zpětná vazba – jak s ní pracovat, jak se díky ní zlepšovat
  • Praktická cvičení

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1