Infobanka

Akademie ČTK

Mediální školicí centrum


Kreativní fotografie s Romanem Vondroušem

Všem, kdo mají zájem hlouběji proniknout do světa výtvarné fotografie a nespokojí se s pouhým všedním záznamem reality, je určen jednodenní workshop s předním českým fotoreportérem a nositelem mnoha prestižních ocenění Romanem Vondroušem. Kurz je určen zejména těm, kdo chtějí skrz hledáček fotoaparátu kreativně vidět své okolí - amatérským příznivcům fotografie, zájemcům o studium na uměleckých a fotografických školách a mnoha dalším.

Obsah kurzu:

Cílem kurzu je inspirovat účastníky k originálním postupům a hledání nových východisek ve výtvarné fotografii. Workshop se zaměří na netradiční pojetí kompozice, obrazová řešení fotografie a autorskou strategii v praxi. Lektor vyjde z konkrétního žánrového zaměření účastníků a jejich autorského záměru.


Kontaktujte nás

Program kurzu

Účastníci kurzu si přinesou výběr svých zhruba pěti nejlepších fotografií, případně jeden až dva tematické cykly. Dopoledne bude věnováno konzultaci nad jednotlivými pracemi, ukázce tvorby lektora a volné debatě nad fotografiemi. Odpoledne bude na programu workshop v centru Prahy – fotografování v prostranství piazzety Národního divadla – a vyhodnocení pořízených snímků.

Účastníci si na workshop přinesou fotoaparát.

Lektor:

MgA. Roman Vondrouš

Cena

2 000 Kč (2 420 Kč vč. DPH)

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

Kdy

V době od 9 do 15 h. Od 12 do 13 h je přestávka na oběd, který je v ceně kurzu.

Přihláška

Akademie ČTK - kontakt

Opletalova 5-7
110 00  Praha 1
tel. +420 222 098 201
email: akademie@ctk.cz

Termíny kurzů