Na kurzu pro začátečníky jste ochutnali první úspěchy, když jste pochopili, jak důležitý je poutavý titulek, akční úvod, vyzkoušeli jste si napsat dobrý popis či dialog. Nyní se zaměříme na výběr témat, cílové skupiny a hlavně na to, jak správným výběrem detailů vyprávět Vaše zážitky tak, aby se čtenář ani na chvíli nenudil a přesně pochopil, co mu chcete sdělit. Vaším úkolem bude napsat dva půlstránkové blogy, jejichž téma nemusí být stejné. První příspěvek je určen lidem, kteří Vás dobře znají. Druhým zkuste zaujmout co nejvíce lidí.

Cena

4500 Kč 5445 Kč vč. DPH

Kde

Kurz se koná v budově ČTK na adrese Opletalova 5–7 Praha 1.

V případě nepříznivé epidemické situace se kurz bude konat on-line.

Kdy

Kurz je jednodenní. Koná se od 9 do 15 h. Od 12 do 13 h je přestávka na oběd, který je v ceně kurzu.

Termín: bude upřesněn

Storno podmínky: Pokud se z jakéhokoli důvodu nebudete moci školení zúčastnit, dejte nám to prosím vědět nejpozději tři dny předem a my vám vrátíme vaši platbu nebo vás přesuneme na jiný termín. Později už to bohužel nebude možné.

Máte zájem o náš kurz?

Přihláška

Lektor kurzu

Dana Emingerová

Dana Emingerová

Publicistka a spisovatelka Dana Emingerová si získala profesionální jméno v dobách popularity časopisu Mladý svět reportážemi, cestopisy a portrétními rozhovory. Vede dlouhodobé kurzy tvůrčího psaní podle svého učitele Arnošta Lustiga. Po prvotině Dva životy – hovory s Viktorem Fischlem vydala knihy: Legionář a sněžná žena o svém stoletém dědečkovi, vtipné rodinné fejetony Něžná tygřice, satirický román In flagranti – slasti a strasti nevěrníků. Kniha Živel Lustig je unikátním portrétem slavného klasika české literatury prostřednictvím jeho literárních seminářů. Nejnovější román Kravaťáci je pojat jako vtipné katastrofické scifi, do kterého autorka přenesla své zkušenosti ze svého tříletého manažerského působení v ČEZ a ČSA.

Program

  • Psaní a povídání o textech a pak znovu psaní a psaní.
  • Specifika blogů a internetu.
  • Jak na první knihu.

Chcete se zúčastnit?
Potřebujete více informací?

Akademie ČTK

+420 222 098 201
akademie@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1