Novinky

Speciální servis ČTK o volbách do Evropského parlamentu

10.06.2004

   Česká tisková kancelář opět zařadila do své nabídky speciální informační servis, tentokrát pod názvem "EURO volby". Je zaměřený především na situaci v České republice, ale také v něm najdete například ohlasy na výsledky voleb ze zahraničí a další zajímavé informace.
   Obsahuje výběry zpráv o programech a postojích politických stran a jednotlivých kandidátů, průzkumech veřejného mínění, volebních kampaních, financování voleb, přehledy očekávaných událostí, jako například volebních mítinků a tiskových konferencí včetně místa a času. Nechybějí v něm ani názory politologů a dalších odborníků, odhady volebních výsledků a volební účasti, vývoje preferencí apod. Servis také přinese skutečné volební výsledky, seznamy zvolených kandidátů a další materiály.
   Zprávy jsou vybírány z aktuálního zpravodajství ČTK v českém jazyce. V případě zájmu je ČTK připravena zasílat výběry i v anglickém jazyce.
   Servis "EURO volby" je zasílán elektronickou poštou na e-mailové adresy určené zájemcem v čase nebo v časech, včetně cenových variant, které si sám zvolí. Na individuální přání je rovněž možné upravit obsah vybíraného zpravodajství či zpracovat jakýkoliv jiný výběr z dalšího zpravodajství ČTK.
   V případě zájmu o informační servis "EURO volby" nebo jiné služby ČTK, nebo máte-li jakýkoliv dotaz k výše uvedenému, kontaktujte, prosím, obchodní oddělení ČTK.

Další novinky