Novinky

Fotografický servis ČTK z Mistrovství světa v ledním hokeji 2008 v Kanadě

10.04.2008

ČTK si dovoluje touto cestou informovat klienty o přípravách fotoredakce na mistrovství světa v ledním hokeji. Kromě vlastního fotoreportéra v místě konání šampionátu (Quebec a Halifax), bude věnovat svou pozornost především českému národnímu týmu a dění kolem něj, ČTK bude úzce spolupracovat se svým výhradním dodavatelem, americkou partnerskou agenturou Associated Press (AP).

AP na akci vysílá početný tým sestávající z fotografů, editorů, reportérů a techniků. Každý zápas bude krýt několik fotoreportérů zároveň, z nichž se někteří budou věnovat výlučně atmosféře, fanouškům a dění kolem zápasu. Na semifinálovém a finálovém utkání bude přítomno minimálně osm fotografů společně se čtyřmi editory.

Naší snahou je zajistit z této významné sportovní události obsahově i vizuálně bohatý fotoservis. Snímky budeme vydávat kontinuálně, co nejrychleji a v té nejlepší kvalitě. Doufáme, že budete se zajišťovaným servisem spokojeni.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte pro aktualitní fotografie fotosměnu: photodesk@mail.ctk.cz a pro archivní fotografie pište na: photosales@ctk.cz.

Redakce obrazového zpravodajství ČTK

Další novinky