Novinky

České předsednictví EU v servisu ČTK

08.12.2008

Česká tisková kancelář nabídne během českého předsednictví EU svým klientům specializované zpravodajství.

ČTK spustila od začátku prosince zvláštní produkt nazvaný Předsednické výběry. Jedná se o výběr zpravodajství zaměřený na české předsednictví Evropské unii, které začne 1. ledna 2009.

Klienti budou mít v rámci tohoto výběru od 1.12.08 do 31.7.09 průběžně k dispozici veškeré zpravodajství, které ČTK vydá o českém předsednictví v Evropské unii.

V novém produktu nebudou chybět zprávy o ministerských radách, podrobné zpravodajství ze summitů Evropské unie, informace ze zákulisí jednání či zpravodajství z tiskových konferencí představitelů EU. Výběr nabídne také informace z neformálních jednání ministrů na území České republiky a akcích, které budou české předsednictví doprovázet.
Nedílnou součástí servisu bude i podrobné zpravodajství o nečekaných událostech, které bude muset české předsednictví řešit s ohlasy a postoji českých představitelů, stejně jako pravidelné monitorování informací a komentářů českého tisku souvisejících s předsednictvím
Pro klienty ČTK připraví analýzy unijní problematiky ve vztahu k českému předsednictví a zachytí názory nezávislých expertů a zahraničních médií.

Vedle servisu aktuálních zpráv nabídne služba třikrát denně speciální souhrny dosud vydaných zpráv o českém předsednictví a unijní problematice přehledně zkrácených do jednoho odstavce.

Veškeré aktuální zpravodajství obsažené v produktu Předsednické výběry je zpřístupněno v Infobance ČTK přes internet a nebo zasíláno do e-mailových schránek klientů.

Kontakt:
Denisa Svobodníková
Tel. : 222 098 860
e-mail: svobodnikova@mail.ctk.cz

Další informace naleznete na adrese http:/www.ctk.cz/predsednictvi-eu/

Další novinky