Novinky

ČTK tvoří zprávy pro aplikaci Počasí & Radar

20.05.2019

ČTK začala od května připravovat aktuální zprávy pro meteorologickou aplikaci Počasí & Radar. Kromě oblíbené textové předpovědi počasí, která vychází z meteorologických dat, mohou uživatelé přímo ve svém mobilním telefonu najít i zajímavé statistiky a aktuální informace z meteorologie, klimatologie či životního prostředí.

„Všem fanouškům počasí se budeme snažit přinést to nejzajímavější, co se v Čechách, ale i ve světě v těchto oblastech děje,“ komentuje rozsah zpráv Martina Bekešová, produktová manažerka aplikace Počasí & Radar.

Aplikace Počasí & Radar je jednou z nejoblíbenějších aplikací mezi českými uživateli kvůli přesnosti předpovědí a přehlednosti. Má řadu praktických funkcí, třeba několik druhů předpovědí, obsahuje výstrahy před bouřkami, vichřicemi a jinými nepřízněmi počasí, informace o teplotě moří v přímořských lokalitách, pylové zprávy pro alergiky, v zimě aktuální informace o sněhových podmínkách v mnoha lyžařských střediscích a uživatel si v neposlední řadě může vytvořit seznam oblíbených lokalit.

Tvůrcem aplikace Počasí & Radar je německá meteorologická společnost Wetter Online, která od roku 1996 připravuje předpověď počasí pro celý svět s velkým profesionálním nasazením a osobním nadšením. Společnost Wetter Online je největším poskytovatelem meteorologických služeb v Německu a prostřednictvím aplikací také v dalších 40 zemích světa. Více než 100 členný tým zaměstnanců společnosti Wetter Online se denně stará o to, aby se k uživatelům dostala přesná a spolehlivá předpověď počasí. Aplikace Počasí & Radar je na českém trhu od roku 2015 a těší se mimořádné oblibě.

Aplikaci je možné zdarma stáhnout pro Android i iOS:

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.wetteronline.wetterapp&hl=cs

App Store: https://itunes.apple.com/cz/app/weather-radar/id545993260?mt=8

Další novinky