Novinky

Jaroslav Kábele je opět členem výkonné rady SPIR

24.05.2019

Praha 23. května 2019 - Sdružení pro internetový rozvoj (SPIR), které zastupuje internetové vydavatele, obchodníky a agentury, obměnilo na valné hromadě mírně výkonnou radu. Opustil ji zástupce Economie Roman Latuske, který už v tomto vydavatelství končí své působení, a Michal Vodák z Heuréky. Nahradili je Štěpán Burda, který je reprezentantem Economie za Latuskeho, a Jan Bambas z agentury Universal McCann.

Svá místa ve výkonné radě obhájili dosavadní předseda Michal Hanák (MAFRA), místopředsedové Martin Šebesta (Omnicom Media) a Michal Feix (Seznam). Členy dále zůstali Marek Antoš (Internet Info), Petr Bednář (AdActive/VLM), Karel Brýna (Tiscali Media), Tomáš Búřil (Dentsu Aegis), Daniel Grunt (FTV Prima), Jaroslav Kábele (ČTK), Martin Kyncl (Nova), Martin Picek (MindShare), Libuše Šmuclerová (CNC) a Michael Štádler (Adform).

Nového předsedu a místopředsedy zvolí výkonná rada na svém prvním zasedání v novém funkčním období 7. června. Bude muset ale především řešit způsob financování SPIR, protože už druhý rok hospodaření skončilo ztrátou. První pokus o změnu prostřednictvím zavedení základního a prémiového členství na valné hromadě o jeden hlas neprošel.

Další novinky