Novinky

Firmy mohou na webu ČTK informovat o svém boji proti koronaviru

22.04.2020

Zpravodajský web ČTK Českénoviny.cz otevřel speciální přílohu Firmy a koronavirus s podtitulem Příběhy českých firem v době pandemie. Dává v ní prostor společnostem a podnikatelům, kteří chtějí informovat o tom, jak zvládají boj s onemocněním Covid-19.

"Primárně jsme oslovili naše partnery, s nimiž jsme spolupracovali na loňském projektu 30 let svobody a svobodného podnikání," řekl ředitel strategie a rozvoje ČTK Jaroslav Kábele. "Zveřejnění tiskových zpráv ve speciální příloze je zdarma. Další rozšířená distribuce, v níž má ČTK a její PR servis Protext široké možnosti v B2B i B2C sektoru, je placené," dodal.

V dalších dnech se příloha otevře pro další firmy, které budou rovněž moci využít této příležitosti k informování o své aktuální situaci, nových nabídkách pro zákazníky nebo opatřeních proti koronaviru.

Zpravodajský web Českénoviny.cz, který v březnu vyrostl z necelého milionu reálných uživatelů na 2,1 milionu, pravidelně vydává speciální přílohy k aktuálním či vybraným tématům. Týkají se významných výročí, jako například 30 let od sametové revoluce, celosvětových událostí (EXPO 2020) nebo trendů ve společnosti (Boj o vodu, Modernizace armády. Tyto přílohy připravuje tým speciálních projektů ČTK.

Další novinky