Novinky

ČTK nabízí ranní zpravodajský přehled do e-mailů

02.03.2022

ČTK začala nabízet novou službu ČTK24 News Report. Jde o ranní zpravodajský přehled, který odchází do e-mailů odběratelů. Přehled nabízí shrnutí zpráv z předchozího dne i nejčerstvější ranní zprávy z domova a ze světa, informace z byznysu nebo kultury, očekáváné události i zajímavé odkazy na aktuální podcasty nebo videopřenosy ČTK.

Stručné a nekomentované zpravodajství přichází do e-mailů každý všední den v 8:30. Přehled sestavují zkušení editoři, kteří ručí za správnost, kvalitu i ověřenost zpráv.

„Nová služba šetří čas – důležité zpravodajství nemusíte sami vyhledávat, dodáme vám ho přehledně zpracované a ověřené přímo u zdroje. Přečtení přehledu zabere pár minut a přitom se dozvíte vše podstatné, neztratíte se tak v aktuálním dění,“ uvedl ředitel pro strategii a rozvoj ČTK Jaroslav Kábele. Službu je možné si objednat na webu ctk24.ctk.cz.

ČTK vydává denně 450 až 600 zpráv a zhruba 300 vlastních zpravodajských i ilustračních fotografií a další fotografie od partnerů z celého světa, které zastupuje. Zpravodajové ČTK sledují dění doma i ve světě, věnují se domácí a zahraniční politice, zdravotnictví, legislativě, kriminalitě, školství a vzdělávání, kultuře, sociální problematice, demografickému vývoji, novým vědeckým poznatkům, ekologii i počasí.

Další novinky