Novinky

Vychází letní newsletter ČTK

27.06.2022

Těsně před letními prázdninami vychází druhý letošní newsletter ČTK. Dočtete se v něm o nové fotografické výstavě ČTK s názvem Česko/slovenské okamžiky. Expozice bude mít vernisáž na festivalu Letní filmová škola v Uherském Hradišti, kde je ČTK jedním z hlavních mediálních partnerů.

Na to, jak žijí lidé ve válkou poničené Ukrajině a v místech, která se pomalu začínají zotavovat z válečných útrap, se zajeli podívat dva Četkaři – zpravodajka zahraniční redakce Iveta Polochová a fotoreportér Ondřej Deml. Přečtěte si rozhovor s nimi.

V letním newsletteru prozradíme, co chystá ČTK k českému předsednictví, jak se rozvíjí videozpravodajství nebo jak se ČTK zapojila do projektu o budoucnosti digitální fotografie. Připomeneme spolupráci s Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy a semestrální kurz o agenturní žurnalistice, který poprvé v historii učili přímo redaktoři a editoři ČTK. A nechybí ani pozvánka na výstavu brněnského fotografa Václava Šálka nebo představení příměstského mediálního tábora Zuřivý reportér.

Příjemné čtení.

Další novinky