Novinky

Prvním fotem měsíce ČTK roku 2020 jsou stíny tří králů od Luboše Pavlíčka

13.02.2020

Prvním fotem měsíce ČTK roku 2020 jsou stíny tří králů, které zachytil fotoreportér ČTK na Vysočině Luboš Pavlíček během mimořádné prohlídky vily Větrný zámek na vrchu Křemešník nad Pelhřimovem. Jeho snímek získal v hlasování na facebookových stránkách ČTK rekordních 96 hlasů.

Luboš navíc obsadil i třetí místo se záběrem ze světového poháru běžkařů v Novém Městě na Moravě.

Druhým nejpopulárnějším snímkem letošního ledna z produkce ČTK je záběr novoročního svítání na vrcholu Knížecího stolce na Šumavě od jihočeského fotoreportéra Václava Pancera, který obdržel 81 lajků.

Lednový vítěz Luboš Pavlíček se dostal na třetí místo s fotkou britských servismanů během testování lyží před závody SP v Novém Městě. Tento snímek získal 51 hlasů.