News Select ČTK

Vybrané zprávy při ruce. Výběry pro vás důležitých zpráv přináší do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu webová zpravodajská aplikace News Select ČTK.

Výběry pro vás důležitých zpráv přináší do vašeho mobilního telefonu nebo tabletu webová zpravodajská aplikace News Select ČTK. Stručné nekomentované zprávy s nestrannými informacemi jsou v ní k dispozici dříve, než se objeví na internetu nebo v médiích, a to v přehledném uživatelském prostředí se snadnou obsluhou. A bez reklam. Svůj čas tak věnujete jen tomu podstatnému, co potřebujete pro svoji informaci a své rozhodování.

Klíčové přednosti

  • čas - pro vás důležité informace nemusíte vyhledávat
  • kvalitu - jen seriózní a ověřené zprávy
  • přehled - nepřetržitou a rychlou orientaci v aktuálním dění
  • náskok - zprávy kdykoli a kdekoli, dříve než jinde
  • výhodu - informace přímo od zdroje

Aplikace News Select ČTK s placenými tematickými a oborovými kanály je optimalizována pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS, Android a Windows Phone, přístupná je i z počítače pomocí běžných prohlížečů podporujících standard HTML5.

Jednotlivé kanály aplikace obsahují výběry krátkých zpráv z produkce agentury ČTK. Na rozdíl od volně dostupných informací na internetu jsou výběry zaměřené na potřeby manažerů a profesionálů. Zpráv je více, jsou obsahově cílenější, vždy s precizním uvedením zdrojů. ČTK, která je osvědčeným dodavatelem aktuálních zpráv na českém trhu, čerpá výhradně z ověřených pramenů, mezi něž patří instituce, firmy, expertní pracoviště, uznávaní znalci, nezávislá média nebo přímí účastníci událostí. Informace z druhé ruky, dohady a osobní názory autorů v agenturní produkci místo nemají.

Zprávy se v aplikaci News Select ČTK objevují ve stejném okamžiku, kdy je ČTK poskytuje médiím, úřadům a dalším významným odběratelům svých aktuálních služeb. Stručný rozsah zpráv a cílené zaměření výběrů šetří zaneprázdněným profesionálům čas a zároveň jim poskytuje dobrý přehled o tom, co významného se událo za uplynulé hodiny. Oborové výběry jsou ideálním zdrojem informací pro to, zůstávat ve svém oboru stále v obraze.

Kromě nabízených tematických a oborových kanálů umožňuje aplikace News Select ČTK i nastavení individuálních výběrů zpráv podle zadání klienta. Formulaci a vyladění výběru zajistí odborníci ČTK.

S aplikací News Select ČTK máte kvalitní a pro vás důležité zprávy vždy při ruce.

Jak to vypadá?

Vyzkoušejte zdarma:

Máte o službu zájem?
Nebo si ji chcete jenom vyzkoušet?

Obchodní oddělení ČTK

+420 222 098 263
obchodni@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1