PR služby

Centrum speciálních služeb – publikace tiskových zpráv, přímé videopřenosy, mediální školení, organizace tiskových konferencí a další

Zveřejnění tiskových zpráv doma i v zahraničí, přímé videopřenosy a focení na zakázku, tvorba speciálních tematických příloh, PR články na partnerských portálech, mediální tréninky a vzdělávací kurzy


Produkty

PROTEXT – zveřejnění tiskových zpráv

Pomocí služby Protext můžete využít distribuční kanály ČTK k šíření vlastního tiskového sdělení. Zprávu obdrží odběratelé agenturního servisu, tedy média, ale i zástupci firem a státní správy. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK na internetu, jsou součástí aplikace ČTK pro chytré telefony a navíc je obdrží až 6 tisíc zájemců o bezplatný e-mail servis. Veřejnosti jsou texty přístupné na několika zpravodajských portálech. K tiskové zprávě zdarma zveřejníme fotografie, video, graf apod.

Protext je možno využít například při informování o nových produktech, službách, změnách ve společnosti, o pořádaných tiskových konferencích, akcích humanitárního, kulturního nebo sportovního charakteru.

PR články

Klientům služby Protext umožníme zvýhodněnou publikaci PR článků na zpravodajských portálech iDNES, Lidovky, Týden a Echo24.

Protext International

Distribuce tiskové zprávy do zahraničních médií dle výběru země či oboru.

Videokonference a videopřenosy

Zajistíme přímý videopřenos z vaší tiskové konference, veřejné debaty, představení nového produktu, akce s partnery apod.

Poskytujeme technickou podporu profesionálního zázemí ČTK a možnost využití našeho štábu. Video přenos odvysíláme na zpravodajském webu Českénoviny.cz (po domluvě i na dalších portálech) a nabídneme ho i dalším redakcím a institucím, které odebírají servis ČTK. Sledovanost podpoříme na sociálních sítích. Avízo o přenosu zasíláme všemi informačními kanály ČTK. Záznam zůstává k dispozici na webu a je snadno dohledatelný.

Speciály

Speciál šitý na míru události či významnému výročí, které se událo a chcete si jej připomenout, či připravit jako vhodný dárek zaměstnancům, obchodním partnerům, k uchování vzpomínek?

Vytváříme tištěné i online speciální přílohy na zakázku dle vybraného tématu. Na portále České noviny vytváříme rubriky „Speciál“, kde obsah publikujeme.

Akademie ČTK

Nabízíme mediální tréninky a vzdělávací kurzy v prezenční i on-line formě. Semináře i webináře jsou určeny jednotlivcům, ale mohou je objednávat i firmy pro své zaměstnance nebo různá sdružení či spolky pro své členy. Pokud má zájemce specifické požadavky, je možné vytvořit individuální off i on-line kurz na míru.

Příklady kurzů:
  • Jak napsat tiskovou zprávu, aby neskončila v koši
  • Kurz fotoeditace
  • Jak na Twitter
  • Čeština ve veřejném styku
  • Mediální trénink „Člověk před kamerou a mikrofonem“

Mám zájem o více informací:

Máte o službu zájem?
Nebo si ji chcete jenom vyzkoušet?

Obchodní oddělení ČTK

+420 222 098 263
obchodni@ctk.cz

Opletalova 5/7
111 44 Praha 1