Infobanka

Česká tisková kancelář - ČTKFotoaktuality


                Fotoaktuality

Komplexní zpravodajský fotografický servis z domova i ze světa.

Domácí část servisu vzniká díky týmu špičkových profesionálů v Praze a v regionálních centrech. Zahraniční část je tvořena výběrem ze servisu agentury Associated Press (AP) a doplňována je také aktuálními a tematickými fotografiemi zahraničních zpravodajů ČTK či spolupracujících národních agentur. Těmi jsou například německá DPA, rakouská APA, finská Lehtikuva, ruský ITAR-TASS, švýcarský Keystone a další. Denně je do fotozpravodajství zařazeno přes 300 fotografií z významných a zajímavých událostí v politice, ekonomice, kultuře a sportu.

Fotozpravodasjtví je distribuováno přes satelit, s pomocí ftp nebo přes webové rozhraní.

Mám zájem o vyzkoušení

Produkty fotoaktualit


K většině fotografií z domova je k dispozici textové zpravodajství, někdy i video, audio či infografika.


Jdi na fotoaktuality

Produkty fotoaktualit

Domácí

Komplexní domácí zpravodajský fotografický servis vzniká díky týmu fotoreportérů v Praze a v regionálních centrech České republiky.
Doplňkovými zdroji jsou Policie ČR, hasiči, orgány státní správy i instituce, jako jsou např. Česká pošta či Drážní inspekce.

Zahraniční

Zahraniční zpravodajský fotografický servis je tvořen především denním výběrem z produkce mezinárodní zpravodajské agentury Associated Press (AP) a dalších partnerských agentur, jako jsou německá DPA, rakouská APA, finská Lehtikuva, ruský ITAR-TASS, švýcarský Keystone.
Pravidelně přispívají také stálí a zvláštní zahraniční zpravodajové ČTK.

Sportovní

Sportovní zpravodajský fotografický servis pokrývá všechny důležité národní a mezinárodní události ve sportu a dění kolem něj.

Fotoservis AP

Česká tisková kancelář je výhradním partnerem mezinárodní zpravodajské agentury Associated Press (AP) na českém trhu. Neexkluzivní zastoupení má i na území Slovenska. Partnerství zahrnuje jak zprostředkování odběru fotoservisu AP, tak zajištění možnosti přímého stahování z fotobanky AP.
Fotoservis AP je mezinárodní zpravodajský servis, nabízející zhruba 1600 - 2000 aktualitních fotografií denně. Fotografie jsou dodávány v reálném čase, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. Rozsah pokrytí je celosvětový.

V případě Vašeho zájmu o naše
služby nás neváhejte kontaktovat

Doporučené služby pro:

Výhody agenturních zpráv

Agenturní zprávy mají bohatá metadata, jednotnou strukturu a dovedeme je distribuovat v nejrůznějších formátech.

Všechny výhody