ČTK Live

On-line přenosy z nejdůležitějších událostí. Atraktivní, rychlé, přehledné, multimediální zpravodajství.

ČTK z vybraných významných událostí připravuje on-line přenosy. Využívá k tomu bohatou síť zpravodajů a fotoreportérů a software partnerské australské agentury AAP. Odběratelé mohou platformu využít i pro vlastní účely s možností upravovat obsah připravený agenturou a doplňovat ho vlastními příspěvky.

Do webových stránek se přenos vloží pomocí jednoduchého HTML kódu. Okno s přenosem je responzivní, automaticky se přizpůsobí rozměrům, které má k dispozici. Lze upravit jeho vzhled, aby lépe zapadlo do stránek. Odběratel si může vytvořit vlastní CSS soubor, kde nadefinuje barvy, fonty apod. Případně to ČTK může udělat za něj. Přístup je možný i s využitím programového rozhraní (API).

Na zahájení přenosu jsou odběratelé vždy upozorněni v servisu ČTK, případně e-mailem. V plánech ČTK je událost, kterou ČTK kryje on-line, označena signálním slovem LIVE.


Klíčové přednosti

  • pokrytí nejzajímavějších událostí doma i v zahraničí (volby, významná politická jednání, sledované soudy, velké nehody a neštěstí, teroristické útoky, stávky, udělování filmových a jiných ocenění apod.)
  • plně multimediální servis (text, foto, audio, video, grafika)
  • monitoring sociálních sítí
  • rychlé průběžné zpravodajství
  • určeno přímo k publikaci i jako podklad pro vlastní on-line přenos
  • k dispozici platforma, ve které lze upravovat přenos, doplňovat vlastní obsah

Obchodní podmínky ke službě ČTK Live platné od 1.9.2021

Vyzkoušejte zdarma: